تبلیغات
♥...دنیای فرشته ها...♥ - سبک بار!

♥...دنیای فرشته ها...♥

این خود واقعیه منه كه مینویسه...

سبک بار!

همیشه فکر می کردم گذر زمان فقط گذر ثانیه هاست تا اینکه بعد از یک مدت دوری از آدم هایی که خوب می شناختمشون فهمیدم همچین گذرِ گذر هم نیست. با تک تک ثانیه ها آدما هم از چیزی که هستند به سوی چیزی که قراره بشن گذر می کنند. این می شه که بعد از مدت ها بی خبری و دوری فردی رو می بینی که فقط برات چهره ای آشنا داره و بس - تازه اون هم اگر تو این مدت چهره اش تغییرات خاصی نداشته باشه - . تمام مدت دیدار، صحبت و یا هرچیزی که واسطه قطع شدنه این سلسله ی دوریه به این فکر می کنی اون زمانی که من تو رو می شناختم هیچ وقت اینجوری نبودی و ناگهان احساس می کنی درسته که زمان گذر کرده اما تو، توی ثانیه ها، توی گذشته جا موندی. اینکه توقع داشته باشی آدما دقیقا همونی بمونند که بودند یک انتظار بیهوده است. باید با زمان پیش رفت باید بهش این اجازه رو داد که تو رو متناسب با حال و هوای سنی که هستی متناسب با شرایطی که داری توش زندگی می کنی  عوض کنه و انتظار این تغییر رو برای دیگران هم داشته باشی.

اولین چیزی که بعد حس کردن گذر زمان به ذهنم اومد این بود که من واقعا تو این همه سال یه آدم قوی بودم. بخاطر این قدرت از خدا ممنونم و ازش میخوام این قدرت رو از من نگیره!

پ.ن: بعضی اتفاق ها میفتن تا عدالت خدا زیر سوال نره! این قانون طبیعته...[ شنبه 12 دی 1394 ] [ 01:40 ب.ظ ] [ شـاپرک ] [ فرشته() ]